IPhony od zawsze kojarzyły się z towarem luksusowym. Przez lata stanowiły przedmiot pożądania nie tylko ludzi młodych ze swoistym szpanerskim „pazurem” i zacięciem do gadżetomanii, ale również przyciągały wzrok osób, które poszukiwały telefonów jak najwyższej jakości. Iphone 6 wraz z kolegą, który jest IPhone 7 skutecznie kusi swoimi walorami wizualnymi oraz przede wszystkim możliwościami technicznymi.

Co zyskasz z iPhonem 6

IPhone 6 to elegancja przedmiotu, którą docenisz w zestawieniu z pięknymi dodatkami, np. pasującym kolorystycznie portfelem lub długopisem. Jest to innowacyjny telefon, który swoją funkcjonalność czerpie z zaawansowanej technologii. Prezentowany produkt zakupisz w czterech kolorach: różowe złoto, złoto, srebrny oraz gwiezdna szarość. Z systemem Live Photos odkryjesz na nowo uroki fotografowania. Poczujesz różnicę w porównaniu chociażby do telefonu Samsung Galaxy s 9 lub coraz bardziej popularnego Huawei p30.

Dlaczego wybór iPhona?

Spróbuj nowych technologii, a już nigdy nie wrócisz do smartfona. Wyświetlacz Retina HD z 3D Touch zapewni Ci wyjątkowy komfort użytkowania. Produkt posiada pełne pokrycie przestrzeni kolorów sRGB, natomiast panel przedni pokryty powłoką oleofobową zapobiega odciskaniu się palców. Kamera iSight posiada autofocus z funkcją Focus Pixels , tryb zdjęć seryjnych oraz kontrolę ekspozycji. Kamera łatwo wykrywa twarz. Używając iPhona na pewno docenisz nowoczesne nagrywanie video. Dzięki Touch ID zyskujesz czytnik linii papilarnych w przycisku „początek”.