Poszukując dobrego i efektownie wyglądającego telefonu przede wszystkim kierujemy się marką oraz opiniami o niej wśród rodziny, znajomych lub na forach internetowych. Z telefonem jak z partnerem – musi być przynajmniej ładny, elegancki, z klasą i wielofunkcyjny. No, oczywiście nie może być drogi w eksploatacji. Jeżeli uważamy, że kosztowny  IPhone 6 oraz IPhone 7 to rozrzutność, spójrzmy łaskawie na markę, jaką wypracował sobie Huawei i renomę, jaką się cieszy.

Huawei to trafiony wybór

Huawei p30 jest ultralekki, waży z baterią mniej niż 200 g. Jest cienkim i efektownym urządzeniem, które przypomina raczej cienki notes niż telefon. Jest dostępny w trzech kolorach. Zaokrąglone rogi wyświetlacza gwarantują użytkownikowi maksimum komfortu odbioru obrazu. Huawei p30 posiada przedni i tylny aparat fotograficzny, z tyłu jest to poczwórny aparat Leica z funkcją autofocus, natomiast przedni posiada 32 MP wraz z przysłonę f/2.0. Telefon umożliwia wykonywanie selfie w 3D.

Huawei na co dzień

Huawei p30 jest zbliżony do telefonu Samsung Galaxy s 9, jednakże bardziej elegancki oraz wygodniejszy do codziennego użytkowania. Jest stylowym produktem o nowoczesnej linii a zakrzywiona konstrukcja umożliwi Ci łatwe utrzymanie go w dłoni oraz obsługę za pomocą jednej ręki. Telefon schowasz nawet w najmniejszej kieszeni oraz saszetce. Jest znakomitym urządzeniem do pracy, ponieważ posiada ośmiordzeniowy procesor Huawei Kirin 980. Wytrzymała bateria to dwa dni na jednym ładowaniu.