Chyba każdy z nas chciałby mieć naprawdę wspaniały telefon, który nie tylko będzie spełniał funkcję praktyczną, ale również będzie wielofunkcyjnym gadżetem. Tradycyjne modele tylko do dzwonienia odchodzą już do lamusa. Obecnie na rynku jest mnóstwo zróżnicowanych modeli i możemy z nich wybrać najbardziej odpowiadający naszym potrzebom. Jeżeli szukasz najnowszego sprzętu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów,  postaw na Samsung Galaxy s 9.  

Najlepszy smartfon w swojej klasie

Samsung Galaxy s 9 charakteryzuje się przede wszystkim idealnym aparatem fotograficznym, który sprawdzi się w warunkach nadchodzących wakacji. Nie może go zabraknąć w Twoim plecaku lub walizce.  Z telefonem zrobisz znakomitej jakości zdjęcia zarówno w ostrym świetle dziennym, jak i nocą, a także przy niedostatecznym oświetleniu wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zaletą aparatu jest obiektyw z podwójną aperturą, który akomoduje się do naszego oka. Automat sprawnie przełącza się pomiędzy zróżnicowanymi warunkami oświetleniowymi.

Telefon lepszy od iPhonea

Zdecydowanie Samsung Galaxy  s 9, podobnie jak Huawei p30 jest lepszym modelem niż dostępne w sprzedaży iPhone 6 i iPhone 7. Jakość Samsunga jest lepsza, z iPhonem konkuruje także ceną. Również w przypadku uszkodzenia naprawa nie zrujnuje Ci kieszeni. Samsung Galaxy s 9 jako nowoczesne urządzenie posiada szereg  funkcji zabezpieczających takich jak system rozpoznawania twarzy, czytnik linii papilarnych i tęczówki.