Jabłuszko na telefonie stało się symbolem innowacyjności, kreatywności oraz wyznacznikiem podążania za najnowocześniejszymi trendami. IPhony na dobre rozgościły się w naszych biurach, szkołach, domach oraz na ulicach. Coraz więcej osób decyduje się na zakup i używanie tych telefonów ze względu na liczne funkcje, które działają lepiej niż w smartfonach. Właściciele iPhonów chwalą sobie komfort podczas rozmów telefonicznych, wysoką jakość połączenia, eliminację szumów, a także doskonały odbiór muzyki.

Jestem innowacją, czyli w skrócie iPhonem 7

IPhone 7 jest wysoce zaawansowaną wersją dotychczasowych iPhonów. Możesz cieszyć się zaawansowanym aparatem do zdjęć oraz nagrywania video. Użytkownik doceni moc i najwydajniejszą baterię, jaką kiedykolwiek posiadało to urządzenie. Fani muzyki zachwycą się jej jakością. Zaletą siódemki jest najjaśniejszy i wyświetlający najszerszą gamę kolorów ekran, czyli jest udoskonaloną wersją poprzednika, którym jest iPhone 6.   

Nie ma jak iPhone

Iphone 7 wykazuje pewne podobieństwa do telefonów  Samsung Galaxy s 9 oraz  Huawei p30, jednakże jest od nich o wiele bardziej elegancki, szybszy i mocniejszy. Zawdzięcza to czterordzeniowemu procesorowi A10 Fusion, dzięki któremu korzystanie z aplikacji staje się przyjemnością oraz relaksem. Siódemka posiada aparat z 12 Mpix, co gwarantuje wykonanie idealnych zdjęć. Możesz również przetestować pozostałe możliwości tego ultranowoczesnego urządzenia. Produkt jest odporny na wodę. Do wyboru masz nowe kolory: głęboką czerń oraz onyks.