Zawsze nadchodzi dzień, w którym decydujesz się na wymianę swojego telefonu. Oczywiście poszukujesz modelu nie tylko praktycznego, ale również o oryginalnym wyglądzie i wielu dodatkowych funkcjach. Wtedy toczysz ze sobą walkę, jaki model zakupić, żeby po pierwsze wpasować się w modne otoczenie, a po drugie, żeby nie przesadzić z kosztami. Nie warto brać kredytu nawet na najbardziej wyszukany model iPhone, chociaż Iphone 6 oraz IPhone 7 nadal stanowią obiekt westchnień potencjalnych użytkowników.

Jak zawsze niezawodny Huawei

Huawei p30 należy do superlekkich telefonów, waga nie przekracza 192 g z baterią. Na jego korzyść przemawiają wymiary, które czynią z naszego telefonu cienkie urządzenie, które schowasz nawet do małej kieszeni. Telefon posiada zaokrąglone rogi wyświetlacza, dzięki którym otrzymujesz perfekcyjny obraz. Huawei p30 to również perfekcyjny przedni oraz tylny aparat fotograficzny. Poczwórny aparat Leica z tyłu obsługuje autofocus, podczas gdy aparat z przodu posiada 32 MP oraz przysłonę f/2.0.

Huawei vs Samsung

Samsung Galaxy s 9 oraz Huawei p30 pozornie są takie same, ale sprawdza się tu zasada, że nocą wszystkie koty są czarne. Huawei p30 jest telefonem eleganckim i szczególnie doskonale prezentuje się w zestawieniach z akcesoriami biznesowymi, czyli aktówkami, laptopami, eleganckimi notatnikami. Jest ozdobą każdego stołu konferencyjnego. Do celów biznesowych również przyda Ci się ośmiordzeniowy procesor Huawei Kirin 980. Samsung Galaxy s 9 jest bardziej doceniony przez użytkowników, którzy stawiają na wygodę oraz modny look.